Gelecek bugün başlıyor!

Perşembe 27 Ağustos 2015


Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın

» Bizimle iletişime geçin

Gelecek bugün başlıyor!

Geleceğin Mağazası: Hollanda ilk perakende inovasyon laboratuarı

Geleceğin Mağazası 23 Haziran Salı günü resmen Lahey’de bir alışveriş merkezi olan New Babylon’da açıldı. Perakende sektörü sürekli değişiyor. Böylece şehrin girişimi ile Hollanda Lahey’de Q & A Araştırma & Danışmanlık ilk canlı perakende laboratuvarına kavuştu.

Bu canlı laboratuvar altmıştan fazla perakendecinin, marka, gayrimenkul gelişmeleri, teknik şirketler, perakende ve finans ortakları ve tedarikçilerinin oluşturduğu eşsiz bir işbirliğidir. Mağazanın amacı alışverişin teknoloji sayesinde daha kişisel, daha kolay hem de daha eğlenceli olabileceğini göstermektir.

JosDeVries Perakende Şirketi ve RBM’in kurucu ortağı olduğu “Geleceğin Mağazasının” kuruluşunda önemli bir rol oynamıştır. Biz Q & A firması ile yakından bağlantılı olarak stratejinin geliştirilmesine yardımcı olduk. Ayrıca, RBM ile işbirliği içinde, komple mağaza tasarımı ve yapımını gerçekleştirilmesini sağladık.

Geleceğin Mağazası geleneksel bir mağaza değil, ancak ziyaretçilerin deneyimleyeceği, keşfedeceği ve gelecekte alışveriş alanlarının nasıl gözükeceği ile fikir edinebildiği yenilikçi bir laboratuar. Q & A firmasının yönetici olarak Frank Quix dediğine göre "Biz sonuçtan gurur duyuyoruz ve sadece yeni başladık. Burası sürekli gelişen bir laboratuvardır. Tüketiciler aynı zamanda kurumsal ziyaretçileri bekliyoruz! Kurumsal ziyaretçilerin bizden ilham alarak işlerini geliştirmek için bir mağazamızdan fikirler alacaklarını umuyoruz. "

Önümüzdeki aylarda ziyaretçi Geleceğin Store'da aşağıdaki perakendeci bulabilirsiniz: HEMA, La Place, mymuesli, Eks'kwizit, Perry, Riviera Maison, Leapp, FonQ, QicQ, Wearable Experiments, Mammut, SNS, Marcey kıyafetleri, Brandkids  ve vanHaren.

 

We Create

JosDeVries The Retail Company BV
Malte Plaza,Bağlarbaşı mah. Atatürk Cad. Sakarya sok. No:35 K1 / 107 Maltepe / İSTANBUL / Türkiye
Telefon: +90 216 222 29 26
Faks: +90 216 222 29 30

© 2018 JosDeVries The Retail Company BV · All Rights Reserved

by Amped Concepts