Geleceğin Mağazası hizmete açıldı!

Perşembe 27 Ağustos 2015


Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın

» Bizimle iletişime geçin

Geleceğin Mağazası hizmete açıldı!

Altmış farklı ortaklar ve perakendeciler ile birlikte, ilham verici konuşma, toplantı ve teknik zorluklar sonrasında, 23 Haziran’da büyük gün geldi: Hollandalı alışveriş merkezi 'New Babylon’da 'Geleceğin Mağazası' açılışı gerçekleştirildi.

" Geleceğin Mağazası, minimalist ve endüstriyel tasarımı nedeniyle zihnimizdeki geçici ve esnek bir biçimde hayata geçirildi. " Odağımız perakendeciler ve kullandıkları teknolojiler” JosDeVries Perakende Şirketi Bob Damen.

Mutlaka görmelisiniz!

Bir başka yerde bulunan görevli tarafından yönlendirilen bir robot tarafından karşılanıyorsunuz. HEMA mağazasında uygulamadan yeni makyaj ürünlerini deneyebilirsiniz. Birkaç saniye içinde dijital olarak göz farı, fondöten ve dudak parlatıcısını sayısız çeşitte deneyebilirsiniz. Hatta erkekler bile bu deneyime karşı koyamıyor. Sanal gerçeklik odasında bir 3 Boyutlu süpermarket içinden yürümek mümkün. Perry Spor, Riviera Maison, La Place ve MyMuesli başlıca örnekleri olmak üzere on üç farklı örnekleri vardır. Bütün bu perakendeciler Müşteri Deneyimini destekleyen kendi yeniliklerini geliştirdi.

Açılış sırasında Mağazanın teması teknoloji oldu. Medya da dahil olmak üzere tüm konuklar, gelecekte alışverişi ya da daha eğlenceli yapacak yeni teknolojilere aşina oldular! Strateji danışmanı Lieneke van der Laan’ ın söylediği gibi "Geleceğin Mağazası fikri değişik perakendecilerin geçici kullanım alanı göstermeleri ve geleceğe dönük kalmak için müşterileri ile birlikte yeni gelişmeleri test etmek için kullandıkları mağazalardır". Müşteriler olmadan test etmek mümkün değildir! Çünkü inovasyon canlı perakende laboratuvarında birlikte yapılan bir şeydir. "Kesinlikle görülmeye değer" diye dile getirdi Sven Manten, Ticari Birimler Yöneticisi.

We Create

JosDeVries The Retail Company BV
Malte Plaza,Bağlarbaşı mah. Atatürk Cad. Sakarya sok. No:35 K1 / 107 Maltepe / İSTANBUL / Türkiye
Telefon: +90 216 222 29 26
Faks: +90 216 222 29 30

© 2018 JosDeVries The Retail Company BV · All Rights Reserved

by Amped Concepts