Go-PopUp JosDeVries tarafından desteklenmektedir

Pazartesi 27 Temmuz 2015


Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın

» Bizimle iletişime geçin

Go-PopUp JosDeVries tarafından desteklenmektedir

JosDeVries, online platformu olan Go-PopUp (daha önce PopUp Berlin olarak da bilinir) ile birlikte çalışmaktadır. Go-PopUp hızlı büyümekte ve Avrupa'da hızla genişlemektedir. Şehirler birbirine bağlanmaktadır. Amsterdam'da bulunan  online platform son zamanlarda başlatıldı ve Rotterdam, Utrecht ve Lahey’in de eklenmesi beklenmektedir. Buralarda pop-up fikriniz var ise bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Pop-up genellikle niş trend olarak kabul edilir. Ancak, pop-up, Avrupa pazarının imajını değiştirme eşiğinde olan sürdürülebilir bir kavramdır. Perakendeciliğin ekonomik modellerini değiştiriyor ve ticari alanlara yeni bir amaç sağlıyor. Bir pop-up-fikri perakende alanı olmanın ötesine geçiyor. Geçici restoranlar, kafeler, barlar, ya da sergiler düşünün. Hatta ofis binaları bu kavrama dayalı yeni bir hedef olabilir.

Go-PopUp sadece online pazarından daha fazlasıdır. Pop-up alanlar ziyaretçileri için fiziksel bir deneyim oluşturur. Çevremizi, günlük hayatımızı ve kentsel çevremizi şekillendiren mekanlar olarak karşımıza çıkıyor...

 

We Create

JosDeVries The Retail Company BV
Malte Plaza,Bağlarbaşı mah. Atatürk Cad. Sakarya sok. No:35 K1 / 107 Maltepe / İSTANBUL / Türkiye
Telefon: +90 216 222 29 26
Faks: +90 216 222 29 30

© 2018 JosDeVries The Retail Company BV · All Rights Reserved

by Amped Concepts