JosDeVries, Perakende Günleri’nde

Salı 24 Mart 2015


Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın

» Bizimle iletişime geçin

JosDeVries, Perakende Günleri’nde

Perakende mağaza tasarım ve konsept geliştirme konusunda Avrupa’nın öncü şirketlerinden JosDeVries, Perakende Günleri’nde Türk iş dünyasıyla buluşacak. Hollanda merkezli tasarım şirketi JosDeVries, Almanya, İspanya ve Rusya’dan sonra 2015 yılında Türkiye ofisine açmaya hazırlanıyor.

Perakende mağaza tasarım ve konsept geliştirme konusunda Avrupa’nın öncü şirketlerinden olan Hollanda merkezli JosDeVries, 26-27 Kasım tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda gerçekleşecek Perakende Günleri’nde yer alacak. Farklı pazar yaklaşımı ve şirket vizyonu sayesinde müşterilerine rekabet avantajı sağlayan pratik ve piyasa odaklı çözümler sunan JosDeVries, benzersiz konsept ve tasarım çözümlerini perakendecilere anlatacak.

JosDeVries Orta ve Güneydoğu Avrupa Direktörü Martin Gaber, pazara her zaman yakın olduklarını belirterek bu sayede son perakende gelişmelerini ve güncel trendleri yakından takip etme imkânı bulduklarını belirtti. Geber, Türkiye pazarına yatırım kararları ile ilgili olarak şunları söyledi:
“Piyasa şu anda hızla değişiyor ve bu değişen pazarda hizmetlerimiz açısından Türk ve komşu pazarlarda yüksek potansiyel olduğunu düşünüyorum. Küçük ve orta ölçekli perakende zincirleri hızla büyüyor ve buna bağlı olarak büyüyen her perakendecinin rekabet edebilmesi için kendine özgü bir piyasa yaklaşımı bulması gerekiyor. Biz de perakendecilerin başarıyla bunu yapabilmesi için yardım ediyoruz. Bu nedenle şirketimiz, hizmetlerini pazara doğrudan sunabilmek için İstanbul’da ofisini açmaya karar verdi.”

Mağaza için kimlik ve konseptin önemi
Yaratıcı fikirlere ve yenilikçi tasarımlara odaklandıklarını dile getiren Gaber, kimlik ve konseptin, başarılı bir mağaza geliştirmenin temel kavramı olduğuna dikkat çekti. Gaber, sözlerini şöyle tamamladı:
“JosDeVries, müşterilerine en iyi sonucu verebilmek için birçok eğitimi birleştiriyor. Bu öncelikle doğru stratejik temeli bulmakla başlıyor. JosDeVries Türk perakendeciler için tüm hizmet spektrumunu –strateji, düzen geliştirme, mağaza tasarımı, mağaza iletişimi ve görsel mağazacılık- sunabilir ya da perakendecilerin ihtiyaçlarına göre hizmetlerini parça parça sağlayabilir.”

JosDeVries yetkilileri, 26-27 Kasım’da Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda düzenlenecek Perakende Günleri fuar alanında kurulan stantta misafirlerini ağırlayacak.

We Create

JosDeVries The Retail Company BV
Malte Plaza,Bağlarbaşı mah. Atatürk Cad. Sakarya sok. No:35 K1 / 107 Maltepe / İSTANBUL / Türkiye
Telefon: +90 216 222 29 26
Faks: +90 216 222 29 30

© 2018 JosDeVries The Retail Company BV · All Rights Reserved

by Amped Concepts