Yeni Konsept Ekoplaza

Pazartesi 27 Temmuz 2015


Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın

» Bizimle iletişime geçin

Yeni Konsept Ekoplaza

Amsterdam'da başarılı bir pilot mağazanın ardından Ekoplaza’nın yemek servisi ve perakende entegrasyonu konusundaki yeni mağaza konseptini yayıyoruz. Onlar Amsterdam’da genellikle daha küçük olmasına rağmen, unsurların çoğu tek tanıtılmaktadır.

Mevcut gıda pazarı sektördeki artan bulanıklıktan muzdarip. Bugün, organik mağaza giderek yeni süpermarketler ile yarışıyor ve bu kesinlikle Ekoplaza için de geçerlidir. Kısa bir süre içinde, bu zincir mağaza Hollanda'da organik gıda süpermarketi haline geldi. 71 mağaza ve € 117 milyon gelir elde ederek, artık yiyecek ve içecek sektöründe % 0.3 pazar payına sahip. Başlangıç ​​noktası olarak 'organik yeme içmeyi herkesin erişebileceği hale getirmek ' başarılı oldu. Amsterdam konsept mağazasında  özellikle bir ve iki kişilik haneler olan kentsel hedef grubu üzerinde duruluyor.

Ekoplaza yeni konseptinde esnek ve modüler hale olmayı tercih etmiştir. Böylece her Ekoplaza mağazası kolayca lokal duruma uyum sağlıyor. Bu, bazı bölümlerin formata göre ayarlanabilir olduğu anlamına geliyor.

We Create

JosDeVries The Retail Company BV
Malte Plaza,Bağlarbaşı mah. Atatürk Cad. Sakarya sok. No:35 K1 / 107 Maltepe / İSTANBUL / Türkiye
Telefon: +90 216 222 29 26
Faks: +90 216 222 29 30

© 2018 JosDeVries The Retail Company BV · All Rights Reserved

by Amped Concepts