JosDeVries

Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın

» Bizimle iletişime geçin

JosDeVries

Uluslararası bilgi birikimi olan perakende stratejisi, tasarım ve markalaştırma ajansı. Daha fazla bilgi için sitemizi inceleyin.

Oluşturuyoruz

JosDeVries The Retail Company Avrupa, Rusya ve Ortadoğu'da 30 yıldan beri çok yönlü yeni perakende konseptlerinin geliştirilmesi ve şekillendirilmesi alanında müşterilerine yardım etmektedir. Bizim uygulamalarımızda perakende konsepti tüm ilgili diğer (dijital) unsurlarla “mağazanın” benzersiz bir şekilde birleşimi ve tamamlanması olarak görülmektedir. Biz perakende markanız için çevrim dışı ve çevrimiçi unsurları başarılı bir platform ile bağlıyoruz.

Bunun için dört özel birimimiz var: Strateji, Markalaştırma, Tasarım ve Gerçekleştirme. Uzmanlarımızı farklı kılan ve herşeyden önce çok başarılı mağazacılık konseptlerini geliştirir ve gerçekleştirirler. Şirket felsefemiz zaten boşuna şöyle değil: "Oluşturuyoruz".

JosDeVries 1986 yılında kurulmuştur. Şu an Maarssen’daki şirket merkezimizde yaklaşık 40 kadar perakende alanında uzmanlarımız bütün Avrupa, Rusya ve Ortadoğu’daki projeler üzerinde çalışmaktadır. JosDeVries The Retail Company ‘nin Maarssen’daki şirket merkezi yanı sıra Almanya, Rusya, Türkiye ve İspanya’da da ofisleri vardır.

We Create

JosDeVries The Retail Company BV
Malte Plaza,Bağlarbaşı mah. Atatürk Cad. Sakarya sok. No:35 K1 / 107 Maltepe / İSTANBUL / Türkiye
Telefon: +90 216 222 29 26
Faks: +90 216 222 29 30

© 2019 JosDeVries The Retail Company BV · All Rights Reserved

by Amped Concepts