Begemot


Proje yeri:
Russia

Proje tipi:
Neighborhood Store

Proje tür:
Food / Neighborhood Store

  •  
  •  
  •  
  •  

Neden

Son 3 yıldır, Rusya'nın Federasyonu'nun büyük gıda perakende zincirleri Kemerovo'ya yatırım yaptı. Bu yatırımlar pek çok yerel marketin kapanmasına yol açtı. Pazarın en küçük bölgesel perakende zinciri "Begemot" bu süreçte hayatta kalmayı başardı.. Begemot'un hedefi pazarına giren büyük süpermarket zincirleriyle aynı seviyede ve hatta onlardan daha iyi olmak...

Ne

"Begemot" marka vaadini, alışverişcilere yardımcı olmak ve aile değerlerini desteklemek olarak belirlemiş bir perakendeci. Yaratıcı ekip için bu vaadi müşterilere aktaracak çalışmalar hayli zorlayıcı oldu. Tasarımlar hem "ulaşılabilirliği" hem de değerlerin "güvenilirliği"ni yansıtmak zorundaydı. Düşük fiyatlara vurgu yapmadan ürün kalitesini ön plana çıkararak rakiplerinden farklılaşan iyi "komşu" Begemot. 

Nasil

Begemot'un yeni logosu benzersiz, ikonik ve kolaylıkla tanınabilir oldu. Yeni konsept; lezzetli, ucuz ve uygun fiyatlı ürünlerin her bölümde bir "kahraman" yaratılarak oluşturuldu. Mağazada "iyi bir komşu" temasıyla müşterileriyle iletişim kurarak her gün için fayda sağlayan ve keyifli çözümler sunuldu. Mağaza içindeki küçük kafede sıcak kahve ve unlu mamullerin sunulduğu samimi ve sıcak bir atmosfer yaratıldı.

 
 

We Create

JosDeVries The Retail Company BV
Malte Plaza,Bağlarbaşı mah. Atatürk Cad. Sakarya sok. No:35 K1 / 107 Maltepe / İSTANBUL / Türkiye
Telefon: +90 216 222 29 26
Faks: +90 216 222 29 30

© 2018 JosDeVries The Retail Company BV · All Rights Reserved

by Amped Concepts