Bravo


Proje yeri:
Baku, Azerbaijan

Proje tipi:
Convenience Store / Flagship Store / Hypermarket / Supermarket / Superstore

Proje tür:
Food / Convenience Store, Food / Flagship Store , Food / Hypermarket, Food / Supermarket , Food / Superstore

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Neden

Azerbaycan'da modern gıda perakendeciliği alanında ciddi bir boşluk söz konusuydu. Düşük kalitedeki ürünler ve yüksek fiyatlar, tedarik zincirinde yaşanan sorunlar tüketicide bir güvensizliğe yol açmıştı. Müşterimiz Pasha Group perakende pazarındaki bu boşluğun ihtiyaçlarına cevap verecek liderliği göstererek, ülke için yepyeni bir konsept ile perakendeye giriş yaptı.Bravo, uygun fiyatlı, yüksek kaliteli ürünlerle Azeri Aileleri her gün yenilkçi ürünlerle bilgilendirerek bir çekim merkezi haline geldi. 

 

Ne

JosDeVries, Azeri Ailelerin farklı alışveriş ihtiyaçlarına cevap verebilecek çoklu format mağaza için çalışmalarını tamamladı. Öyleki günlük taze ürünlerin bulunacağı küçük bakkallardan, haftalık alışverişler için supermarkette, süpermarketten aylık alışverişlerin yapıldığı hipermarkete uzanan yeni bir alışveriş deneyimi...

 

Nasil

Açık ve net bir mağaza yerleşim planıyla alışverişcilerin mağaza içinde doğal bir ahenk içinde alışveriş yapabilmeleri, aradıklarını kolaylıkla ve ilham verici bir biçimde çok rahat bulabilmeleri sağlandı. Taze bölümlerin çekiciliği tüm duyulara hitap edecek şekilde tasarlandı. Ürün hazırlıklarında tam bir görünürlük oluşturuldu. Mağaza içinde iletişim, marka grafik ve tasarımlarıyle açık ve çekici hale getirildi. Özelikle kozmetik bölümü, Azerbaycan''daki tüm uluslararası markaları içeriyor ve çok dikkat çekiyor.

'iyi-daha iyi-en iyi' yapısıyla ürün çeşitleri ve sunumları şekillendirildi. Ürün kombinasyonları ve promosyonları ile mağaza içinde güçlü odak noktaları oluşturuldu.

 

 
 

We Create

JosDeVries The Retail Company BV
Malte Plaza,Bağlarbaşı mah. Atatürk Cad. Sakarya sok. No:35 K1 / 107 Maltepe / İSTANBUL / Türkiye
Telefon: +90 216 222 29 26
Faks: +90 216 222 29 30

© 2019 JosDeVries The Retail Company BV · All Rights Reserved

by Amped Concepts